כחלק מהדברים עליהם אסור לפסוח, הרושם הראשוני הוא החשוב מכולם. דפי נחיתה הם הדבר הראשון אותו רואה לקוח המקיש לקבלת פרטים אודות מוצר. זהו הרושם הראשוני המתקבל מצד הלקוח הסופי ואילו לנו נותר לבצע אותו על הצד הטוב ביותר. ההגעה אל דף הנחיתה מתבצע באמצעות באנרים אשר נמצאים באתרי האינטרנט השונים כבאנרים וקישורים. המטרה היא להביא לתודעה את השירות או המוצר וללכוד את הלקוח בזמן הקצר ביותר. בניית דפי נחיתה הוא הליך מורכב, המחייב אותנו להכיר את התחום הספציפי בצורה מלאה ולעמוד היטב אודות היתרונות. אנחנו מודעים רבות לכל המתרחש בתחום וכן לחשיבות דפי הנחיתה בכל עולם הפרסום האינטרנטי.

4

יתרונות רבים לנחיתה

לדפי הנחיתה יש יתרונות רבים. בשונה מאתר אינטרנט שלם המציג תוכן רב, דף הנחיתה הוא עמוד אחד בלבד המציג את התועלות של מוצר או שירות באופן תמציתי. החשיבות שבבניית התוכן לרב היא קריטית בכדי לענות על הצורך הפרסומי. בדרך כלל נדרש אדם הלוחץ על הבאנר ומגיע לדף הנחיתה, להשאיר פרטים על מנת שנציגי החברה יוכלו לחזור אליו ולעניין אותו בפרטים נוספים. אם לא עשה כן, יתכן והליך בניית הדף היה לוקה בחסר או שהיה עמוס בתוכן רב שלא יהיה רלוונטי לצרכן ברמה הראשונית.

 

מומחים בהצגת תועלות

אנחנו בפרסום מרינה יודעים להעניק את הטוב ביותר עבור הלקוחות. דפי נחיתה אמורים להוביל את הלקוח להשיג בדיוק את מה שהוא מחפש. תמצות המידע מהווה את הפתרון הטוב ביותר כאשר הלקוח נחשף לכמות מידע קטנה ויעילה. לרוב מי שגולש באינטרנט עושה זאת בכדי לענות על צורך מידי ומהיר ולכן יפסח בדרך כלל על מודעות ודפים בעלי תוכן רב. החומר התמציתי כפי שאמור להיות בדפי הנחיתה צריך להיות מוצג כפרסומת טובה אשר תעביר מסר בדרך טובה וייחודית. אנו בפרסום מרינה יודעים לבנות את דפי הנחיתה הטובים ביותר שמשרתים כבר הרבה מאוד שנים בעלי עסקים רבים. אם יש לכם עסק עם מוצרים שדורשים קידום במהירות, דפי נחיתה יכולים לענות לכם על הדרישות.