זה אינו סוד שמעמד העיתונות נחלש בשנים האחרונות עם התעצמותה של רשת האינטרנט. טלפונים חכמים כבר מציגים אפליקציות שמאפשרות את הדיווחים בזמן אמת. למרות הכל, ישנם את אלו שעדיין נשארים נאמנים לעיתונות הכתובה. הציבור הרוסי הוא חלק מאותו קהל נאמן אשר לא מוכן לוותר בשום אופן על כתבי עת. פרסום לקהל יעד זה יהיה מושלם מעל דפי העיתון מכיוון שציבור רוסי מקנה לו חשיבות יתרה.

 

מומחים במגוון מדיות

פרסום לקהל יעד רוסי מיועד לסייע לנו להצליח במשימה, שנועדה להציע לאותו ציבור את כל מה שנחוץ עבורו. אנו מציעים ללקוח מגוון מדיות פרסומיות, אשר ניתן להגיע באמצעותם אל לב הצרכן. העיתונות היא מדיית פרסום ותיקה מאוד אשר נותנת לנו אפשרות להציע מודעות פרסום, הנקראים בשפה המקצועית פרינטים. כחלק ממדיות שניתן לפרסם בהם העיתונות היא כלי ותיק ביותר. עדיין יש את אלו שיטענו כי היא עדיין מניבה פירות מכירה טובים. אנו מפרסמים באמצעות מדיה זו וקיים ביקוש רב למודעות הישנות והטובות.
קוראים הרבה גם עכשיו

הציבור הרוסי ידוע ככזה המייחד את עצמו מכל השאר. מבחינת קריאה ישנה התעלות על כל השאר בכמויות ולכן פרסום במדיה כגון עיתונות הוא עניין ששווה להשקיע בו. את הפרסום בעיתונות מאפיינות מודעות איכותיות אשר עושות שמות עם השירותים המוצעים ללקוחות. כל מוצר יכול לקבל תפנית באשר ליתרונות ולמודעה יש דרכים משלה להראות את זה.

 

קריאייטיב הוא שם המשחק

כל פרסום טוב מאופיין ברמה הקריאטיבית שבה הוא בנוי. הרמה העיצובית והמסרים שיוצאים ממנה בולטים בצורה משמעותית לעין ומאפשרים את הצעד הראשוני, שמביא עמו את ההתעניינות הגדולה במוצר.  ההתעניינות מתחילה בשלב בו המודעה בולטת לעין האנושית ולכן חשוב שתכיל יותר תמונות ופחות טקסט. במידה ונפרסם מודעה שיש בה טקסט רב נסתכן בכך שהקורא פשוט ידפדף הלאה. לכן, רצוי מאוד כי המסר יהיה קצר מאוד וקולע למטרה הסופית- היתרונות ברכישת המוצר המפורסם. הציבור הרוסי קורא המון את העיתונות הכתובה גם במציאות של ימינו ולנו ניתנת ההזדמנות הטובה ביותר, להשפיע עליו באמצעות פרסום במדיה הזו.