כחלק מהמטרות אשר צריכות להיות מושגות כאשר אנחנו מציעים מוצר ללקוחות, הפן הכלכלי משחק תפקיד חשוב. אנחנו בפרסום מרינה מומחים בזיהוי כל הזדמנות עסקית מהפן הפרסומי, בהתחשב בפן החברתי והכלכלי. כמשרד פרסום איכותי ששם לו כמטרה לדאוג לצרכים הרבים של הלקוחות, המטרה הסופית היא זו שמשרתת את כל האמצעים. אם ישנו עסק שמתמחה במכירת מוצר כלשהו, אנו נדע לזהות את הפוטנציאל שבו ברמה החברתית והכלכלית. אם קיים מקום בו המכירות חלשות יותר מהממוצע וישנם תקציבים המאפשרים את קידומו, נוכל להציע פתרונות פרסומיים אשר יטיבו עם המקום. אין מוצר ושירות שלא יכולים להימכר עם גישה שיווקית נכונה. זיהוי הזדמנויות חברתיות וכלכליות הן מנת חלקנו בפרסום מרינה.

 

הלקוח מחליט אנחנו מבצעים

הפעילות הענפה שנועדה להעצים את התועלות מהשירותים אותם מציעים עסקים רבים, עוזרת לנו בצורה ניכרת להגדיל את רווחיות הלקוח. הרווחים הגבוהים כפי שמוצגים בסופו של עניין הם תולדה של זיהוי הזדמנויות חברתיות וכלכליות. אנחנו במרינה מומחים לזהות את הפוטנציאל הטמון בכל עסק שהוא ומבטיחים להעצים את הישות הכלכלית שהיא המטרה בסופו של דבר. כל לקוח מגיע אלינו עם רשימה של דרישות לעתיד ואנו בונים לו את ההליך השיווקי המתאים ביותר עבורו. כל קמפיין מצריך את אישורו של הלקוח עוד בטרם עולה לאוויר העולם ואם ישנם שינויים הם נעשים בתיאום מלא עמו.

 

שכולם יצאו מרוצים

מטרת כל הליך פרסומי הוא העלאת הרווחיות. המפרסם מקבל את הבמה להעצים את תועלות הלקוח ולמנף את הפעילות השוטפת, כאשר הלקוח מקבל אליו את התוצר הסופי שהוא הפן הכלכלי בסיפור. בפרסום שני הצדדים מרוצים בסופו של דבר אם הפרויקט הוכתר כהצלחה. הלקוח השיג את המטרה שלו ואילו המפרסם הרוויח גם תמלוג כלכלי טוב וגם עוד לקוח שמרוה מהשירות הטוב אותו מעניק. אצלנו בפרסום מרינה מאמינים בריצוי הלקוח ככלי חשוב בהצלחה ועושים זאת כבר שנים בדרך הטובה והמיוחדת ביותר. עסק טוב הוא כזה היודע לעשות יש מאין מהשירותים אותם הוא מציע והמטרה שלנו היא לגרום לו לעשות זאת, תוך זיהוי הזדמנויות חברתיות וכלכליות שקיימות אצלו.