פרסום ברדיו הוא פרסום חיוני מאוד הפונה לקהל צרכנים רב באמצעות קריינות. הקריין מביע את עצמו בצורה ברורה המאפשרת לקהל להבין בדיוק את הנושא אותו הוא מבטא. אחד מהיתרונות של הקמפיין ברדיו הוא אמינות וניקיון הקריין אל מול הצרכן הסופי. הוא מביע את עצמו כפי שהיה צרכן בעצמו ודואג להציע בדיוק את מה שאנחנו צריכים לדעת. הקמפיין ברדיו מגיע לאוזניים רבות במהלך היום ומאפשר הובלה של מהלכים שיווקיים בנקודת מבטו של הצרכן.

נותנים אמון במפרסם
אם אתם לא מהאנשים שנוטים להאמין לפרסומות, קמפיין ברדיו ישנה לכם את התפיסה הכללית הנוגעת לאמון באנשי שיווק. יתרונותיו של כל מוצר מעניינים אותנו בכל מוצר או שרות אותו אנחנו רוכשים. במהלך נסיעה ברוב הפעמים אנחנו נוטים להקשיב היטב למסרים המשודרים אלינו מכיוון המקלט הקטן, כאשר הקריין עצמו מביא בדרך כלל את החזון של החברה בדרך של שיווק התועלות אל הצרכן הישראלי המצוי.

פניה למספר קהלי יעד
כיום קמפיין רדיו מסוגל לפנות לתפוצת קהל של יותר ממגזר אחד בלבד. ביצוע הקמפיין פונה בהתאמה למספר קהלים מגוון מאוד. הקבל הרוסי הוא קהל הבונה את הרכישות שלו בעיקר על אמון. אם אנחנו מדברים על קהל צרכני טוב אפשר להגדיר את הקהל הרוסי במעלה הטבלה. אין כמעט חברה שלא תרצה לכוון לציבור זה, המוגדר כחזק בשוק הצריכה ומגלה הבנה בקיאה בכל הקשור למוצרי צריכה מתקדמים. בנוסף לכל היתרונות ניתן להוסיף גם את הקמפיין ברדיו שמהווה יתרון ענק לכל מי שמפקפק בנושא אמינות בשיווק.

בגובה העיניים שלכם
פרסום ברדיו פונה לצרכנים בגובה העיניים. קמפיין פרסומי המתנהל ברובו בטלוויזיה ובשלטי מודעות מתבסס על העין האנושית, כשברדיו אין אפשרות לעשות שימוש בחוש זה. קמפיין פרסומי ברדיו נועד כדי להעביר אג'נדה בדרך של הסברת תועלות. אם אתם רוצים לשמוע למה כדאי לכם לרכוש שרות או מוצר כלשהו כדאי יהיה לכם להאזין לקמפיין פרסומי ברדיו. יתרונות קמפיין כזה יכול לשרת כל צרכן באשר הוא וישרת נאמנה את הציבור הרוסי, שקמפיין זה מתאים לצרכיו כמו כפפה ליד.