פרסום ברוסית היא סאגה אשר רבים מהמשרדים אינם יודעים להתמיד בה. את הפתרונות הרבים אנחנו יודעים להציע לכם, בעיקר אודות הדרך המיוחדת בה אנחנו פונים לקהל הרלוונטי. אנחנו מודעים לדרך המיוחדת בה צריך לפעול עם הציבור המיוחד הזה ולכן מחזיקים עובדים אשר חיים את המנטליות הרוסית יום אחר יום. כל עולם הפרסום שופע בתקציבים המוקצבים לפרסום במדיות השונות. כל מדיה גוררת אחריה את התקציב המיוחד שלה ואנו מודעים לכך שיש להקצות סכומי כסף גבוהים בעבור הפרסום.

 

לחשוב מחוץ לקופסה

הפרסום אותו אנו מציעים ללקוחות שופע בחשיבה יצירתית מעבר לכל מה שהכרתם. את העבודה הקשה מפקידים בידי צוות שלם של מומחים, אשר עושים את הכל על מנת לרצות את הלקוחות הרבים בתעשייה. לקוח מרוצה הוא לא המשוכה היחידה אותה יש לעבור, כאשר ישנה עוד הדרך לליבם של הצרכנים. אצלנו הפרסום ברוסית נעשה במחיר נמוך משמעותית מאשר פרסום רגיל והתוצאה היא בסופו של עניין מתקבלת באותו האופן ואף גבוה מכך.

 

תנו לנו להוביל

הציבור הרוסי אוהב את ההתייחסות היתרה בכל דבר. לכן, גם במצב בו יש מוצר זהה שמתפרסם בשני אופנים הציבור הרוסי יקבל את המסרים בצורה קצת שונה. אנו זוכים לבצע את הדברים במומחיות רבה ששונה מכל משרד אחר שמפרסם ללקוחות בשפה רוסית. באמצעות החזקת צוות מיומן אשר חי את עולמם של הרוסים מדי יום, הדברים מתאפשרים לביצוע על הצד הטוב והאיכותי ביותר. בניגוד לפרסום עבור המגזר הכללי פרסום ברוסית זול יותר בצורה משמעותית. האפשרויות הרבות לפרסום והביקוש הרב להגיע לקהל זה מאפשר השגת עלויות נמוכות ללקוחות בהשוואה לעלויות גבוהות של פרסום למגזר כללי.

 

נתח נרחב של לקוחות

ציבור רוסי הוא נתח מתוך הכלל שבהחלט לא כדאי להתעלם ממנו. כצרכן טוב היודע לפרגן לעצמו במוצרים איכותיים, הוא מחוזר על ידי עסקים רבים שמעוניינים להציע לו את שלל התוצרת והשירותים שלהם. את ההכרה הגדולה לה זוכה הקהל הזה אנחנו יכולים לראות בכל קמפיין אשר פונה במקביל לציבור הרוסי. לא כל משרד פרסום יודע ומבין כיצד לגשת לציבור הספציפי ולעיתים נדרש קצת יותר מסתם תרגום קמפיין כללי לשפה הרוסית.