עסקים רבים עושים שימוש בפרסום כדרך קבע. הפרסום נכון גם לצורך חדירה לשוק, אך גם תדמיתי עבור עסקים ותיקים בעלי מחזורי מכירות גבוהים במיוחד. כל חברה גדולה מחזיקה אצלה אנשי מכירות כמו גם אנשי שיווק שאחראים לטפל בכל הנושא הפרסומי. ברוב המקרים מעניקים בחברות הגדולות את הטיפול בתקציבי הפרסום בידי משרדי הפרסום, שיהיו אחראים גם לפן הכלכלי וגם יביעו דעות מקצועיות באשר להליך שצריך להתבצע. אנחנו בפרסום מרינה אחראיים לנהל בהצלחה את תקציב הפרסום של חברות גדולות ויודעים להעניק את השירות הטוב והמתבקש עבור כל לקוח. כל פתרון שיווקי אותו אנחנו מציעים עובר את האישור הסופי מצד הלקוח, שהוא מצדו מעניק את ההערות החיוביות או השליליות.

 

אחריות גדולה וחשובה

אפילו אם מדובר בחברת ניקיון מומלצת, שמירה על התקציב היא עדיין בגדר חובה. לניהול תקציבים וקמפיינים חשיבות רבה אצל כל לקוח עסקי. המשמעות הראשונית היא הידיעה, כי כל לקוח יוכל לקבל תמיד את השירות הטוב בנוגע לתחום הפרסום, מבלי להתעסק יותר מדי בשכירת איש פרסום פנימי. מהצד שלנו בפרסום מרינה עולה האחריות הרבה שיש לכך, בעיקר בשל העובדה כי התקציב הוא החלק החשוב ביותר מכל עסק. כבר שנים רבות שאנחנו מנהלים את התקציבים של הלקוחות בהצלחה רבה ומעניקים עבורם שירות כולל עבור קמפיינים אותם יש לעלות במהלך שנה. לכל קמפיין שעולה ישנה חשיבות גבוהה בעיני החברה ולכן הכל נעשה בהתאם לרצון הסופי של הלקוח.

 

פרסום חכם זה אנחנו

כחלק משירות ניהול תקציבים וקמפיינים של החברות הגדולות, אנו במרינה יודעים לנווט טוב בין המדיות השונות ובכך יוצרים קמפיינים חכמים שמשתמשים בצורה נבונה בתקציב הלקוח. יש לקוחות אשר מדיה אחת תתאים עבורם יותר מהאחרת ולכן יש צורך לעשות את ההתאמה המדויקת לשם כך. הגורמים המקצועיים בפרסום מרינה הינם בעלי ניסיון עשיר מאוד בתחום, שכבר העלו הרבה מאוד קמפיינים מוצלחים לאוויר. הפקדת תקציב הפרסום של הלקוחות הגדולים בידי האנשים שלנו, מאפשרת ללקוח שקט נפשי והבטחה כי בכל הנוגע לפרסום הוא בידיים טובות. ניהול תקציב טוב הוא לדעת איך לחלק את העוגה בצורה הטובה ביותר, לצורך השגת המטרות הסופיות שהוגדרו על ידי החברה באופן ספציפי.

 

 

 

slider-small-2-updated2