כחלק ממערך קידום מוצרים באמצעות פרסום ישנו הצורך לעניין כל פעם מחדש. מסיבה זו קיימת בכל משרד פרסום מחלקת קריאייטיב שמטרתה לשפר כל העת את הליך הפרסום ולשכללו על מנת שיתאים לסטנדרט העכשווי. הציבור הרוסי שופע במנטליות אחרת מזו שאנחנו מכירים בדרך כלל וכשחושבים על פרסום עבורו צריך להתייחס לכלל הפרמטרים שמאפיינים אותו. לא כל אחד יכול לבצע קריאייטיב בשפה הרוסית ולכן ישנו הצורך לפנות אל הציבור הרוסי בשפתו או לפחות להכיר את עולם התוכן המגוון שלו.

חגיגה של תכנים

מטרתו של קריאייטיב טוב הוא לענות על הצורך שבמכירות שרות או מוצר בדרך יצירתית ומעניינת. ציבור רוסי מתאפיין כמי שאינו מתפשר על איכות ויש להדגיש את האיכות בתכנים. יצירת אמון אצל הלקוח אינה משימה פשוטה כלל כאשר מדובר בכל עולם הפרסום. ציבור רוסי לא נותן לתת אמון מידי בכל אותם פרסומות המופיעות על השלטים ורצות על המסך, לכן ישנו הצורך לתת דגש על ההסבר.

להצליח בכל דרך

עולם התוכן הרוסי הוא מאוד מגוון ומתמקד במספר נושאים ותחומי עניין. לא פשוט לרצות את הציבור הרוסי ולהניע אותו לרכוש מוצר או שרות כלשהו באמצעות פרסומות. התכנים חייבים להיות מדויקים להפליא, כאלו שלא יחסירו שום פרט רלוונטי בדרך לכבוש את היעד. אסור להתפשר על מידע וצריך ליצור גם עניין וגם אמון באמצעות הפרסומת, משימה שהיא לחלוטין לא פשוטה.

לדבר בשפה שונה

מלבד השפה לציבור הרוסי ישנה מנטליות שונה ומייחדת אותם מהכלל. אירועים שונים אשר הם מציינים במהלך שנה והדחף להנאה ללא פשרות הם רק חלק מזה. מי שיודע לדבר את שפתם ומכיר את עולם התוכן יצליח בביצוע קריאייטיב טוב, תוך שמירה על היצירתיות החיונית למשימה זו. כל מי שאינו מכיר את העולם הזה ייתכן ולא יצליח לקלוע לטעמו של הציבור הרוסי ויפספס את המטרה הסופית. הפתרון לכך הוא למידה של עולם התוכן המיוחד הזה ובדיקה אילו נושאים כדאי לחזק כאשר פונים לקהל הרוסי. רק כאשר יודעים באופן מובהק כיצד לגשת לציבור הזה יהיה אפשר להתחיל לחשוב על קריאייטיב עבורו.