מזה מספר שנים אנו נוטים למצוא את עצמנו משתפים פעולה עם ציבור העולים ממדינות חבר העמים. אותו ציבור כבר מוטמע בתוכנו זמן רב, אך לא תמיד אנו נוהגים עמו בהבנה ומתאימים עבורו את הצרכים הייחודיים עבורו. העם הרוסי לא מתהדר אך ורק בשפה שונה שלעיתים קשה לעיכול מבחינת מבטא בעיקר, אלא גם נושא הפרסום משחק תפקיד מרכזי ומצריך לחושף עמו אלמנטים הייחודיים לציבור הספציפי.

בכל הנתיבים המרכזיים
פורטלים מובילים בשפה הרוסית הם אותם צינורות תקשורת עם אותו ציבור, אשר פונים לצרכים שלהם מבחינת תחומי עניין ונושאים ייחודיים. השאלה לגבי חשיבות פרסום האייטמים בפורטלים מובילים בשפה הרוסית, נותרת יתומה נוכח פיתוח התכנים הייחודיים לציבור הרוסי. אחד מהפורטלים המרכזיים ביותר שיש לציבור הרוסי ומי שמוכר על ידי בעלי עסקים כמוביל ביותר הוא פורטל ZAHAV. כאחד מהמובילים בשוק הפורטל הוכתר כמצליח במיוחד, אשר באמתחתו כניסות רבות בכל יום של ציבור ישראלי וביניהם גם יוצאי חבר העמים.

כניסות רבות לאפיקים מרכזיים
פרסום בפורטלים מרכזיים הוא מבוקש ביותר בזכות הכניסות הרבות להם הם זוכים. פרסום בפורטל ZAHAV המרכזי הוא נפוץ, בעיקר בזכות ההכרות הרבה והאמון הרב שיש לציבור ולבעלי עסקים בו. את האייטמים בשפה הרוסית מייחדים לציבור הרוסי על פי טעמו האישי והמנהגים השמורים עבורו. פרסום למגזר הרוסי ייחודי בזכות ההיבדלות שלו אל מול הציבור הישראלי בדברים בהם הוא מאמין. את הכוח הרב בפרסום למגזר זה צובר בזכות האוכלוסייה עצמה שהולכת וגדלה בממדי ענק ומהווה כבר כשליש מהאוכלוסייה הכללית במדינה. פרסום בשפה ועל פי תכנים מתאימים יתרמו לצמיחה משמעותית במכירות ויעניקו בסיס טוב לכל מי שרוצה להביל שוק.

אז לכל מי שרוצה לעשות טוב לעצמו ראוי להביא את אופציית הפרסום בפורטלים מובילים בשפה הרוסית. הדבר יוביל לאפיקים חיוביים בייחוד בשל העובדה כי הציבור מהווה נתח כלכלי נרחב בכל הקשור לתרבות ולתחום המזון. בעלי עסקים רבים יוכלו לגעת בתחומי העניין הייחודיים לציבור הרוסי ובכך ליהנות מעוד גורם שרוכש את המוצרים.