פרסום באתר צימר R

החלטתם לעזוב את העבודה הקיימת שלכם וסוף סוף לעשות את מה שאתם באמת אוהבים, והקמתם מתחם צימרים יוקרתי מפנק במיוחד, המזמין אליו זוגות, משפחות, קבוצות וכל מי שחולם על חופשה מושלמת, לחוות חוויה מעוררת חושים. הרעיון מעולה, אבל אתם חייבים פרסום נכון על מנת שתוכלו להביא אליכם כמה שיותר נופשים אטרקטיביים.

איך עושים את זה? מפרסמים באינטרנט!

האינטרנט הוכיח את עצמו לא פעם כמדיה תקשורתית פעילה אשר מצליחה להביא לא מעט גולשים למקום הרצוי להם, ולכן- פרסום צימרים באינטרנט הוא הפתרון המושלם לצימרים שלכם.

אתר צימר R הינו פורטל המרכז בתוכו מבחר ענק של צימרים, סוויטות, וילות אירוח ומערות אבן לאירוח בכל אזורי הארץ.

האתר נגיש לגולשים, בעל כמות כניסות ענקית של גולשים בכל יום (2 מיליון גולשים בשנה), הוא ממוקד ומכוון בדיוק לצרכים שלכם ומעניק מענה מדויק לגולש.

באתר תמצאו צימרים לזוגות ולמשפחות, מתחמי צימרים לדתיים, צימרים לציבור הנכים, צימרים שמארחים בעלי חיים, צימרים למסיבות רווקים ורווקות , לימי הולדת ולאירועים.

אז מה בכל זאת ייחודי לאתר צימר R?

ראשית- חבילת הפרסום. מפרסמים באתר זה זוכים לפרסום בחבילה גדולה ומורחבת שכגוללת שבעה אתרים שונים, כולם מקודמים בכל מילות המפתח הרלוונטיות.

האתר צימר R מקודם בכל מנועי החיפוש הרלוונטיים בכל מילות המפתח העיקריות: צימרים, צימר, צימרים למשפחות, צימרים עם בריכה, צימרים בצפון ועוד.

צוות האתר מתחייב שהאתר תמיד יופיע בשלושת המקומות הראשונים בממומנים או בתוצאות האורגניות בכל מילות החיפוש הרלוונטיות לאתר.

לא רק זה, אלא שלפחות שלושה אתרים מהחבילה יופיעו בתוצאות החיפוש הרלוונטיות בתוצאות הראשונות.

שנית- מסקיו- מערכת המעניקה לכם מספר טלפון  המתחיל ב 053, אליו מועברות השיחות שלכם, ומקשרות את הלקוח אליכם כשהוא מצלצל. לפני שתצענו לשיחה יישמע תקליט קצר כי זו שיחה מהאתר צימר R, וכך יהיה לכם מעקב אחר השיחות שקיבלתם מהאתר, משך השיחה, מועד השיחה.

השירות ניתן חינם מהאתר, ללא כל תמורה מצידכם.

שלישית- זמינות, שירות- צוות שירות הלקוחות של המשרד זמין עבורכם בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 בבוקר ועד 18:00 בערב.

הצוות יעניק לכם מענה לכל שאלה או בעיה, יסייע לכם לעדכן מחירים, תמונות חדשות, עדכון צימרים פנויים וכל דבר אחר שתבקשו.

צימר R – פרסום שונה מהמתחרים! כי אצלנו הפרסום פשוט עובד!

About the Author