החיים לימדו אותנו שכדי להגיע אל לב האדם צריך לבצע פעולה שיווקית. השקה של מוצר חדש או כניסה של מותג חדש לשוק מחייב אותנו ליידע בדרך כלשהי. הקלה ביותר היא באמצעות פרסום במדיות המגוונות כשהמדוברת ביותר היא הרשת החברתית על שלל סוגיה. פרסום מתבצע על ידי לקיחת מוצר כלשהו וביצוע לה פעילות קידום באמצעות הקלטה של סרטון, קובץ קול וצילום של מודעה. בשפה הרוסית מדובר כאמור באותו הבסיס אך האופן הביצועי משתנה.

פניה לקהל רב במינימום זמן
פרסומת תלויה במספר גורמים בהתאם למדיה בה היא מפורסמת. פרסומת בטלוויזיה אורכת כמספר שניות שבתוכם יהיה מוטלת משימה לא פשוטה לדחוס את כל הנתונים האפשריים אודות המוצר או השירות המוצע. פרסום לקהל בשפה הרוסית הוא עסק לא פשוט בכלל בייחוד שמדובר במדיות פרסום חד כיווני כמו מודעות המבשרות על שרות חדש. לכן, העדיפות תהיה תמיד בפרסום במקומות בהם ניתן לכמת את מספר האנשים הצופים וברוב המקרים אף ללכוד אותם.

הדרך היעילה ביותר
האמצעי פרסום היעיל ביותר הוא פרסום באמצעות מדיות חברתיות, בלוגים ופורומים. אמצעי פרסום זה יכול להגיע אל קהלי יעד ספציפיים ורלוונטיים יותר למוצר עצמו. אנו עדים יותר למקרים בהם פרסום מביא תוצאות כשהוא מגיע מפרסום ברשתות החברתיות. המגזר הרוסי נהנה במיוחד מהפירות של פרסום במדיות החברתיות, בהן הוא נוהג לבקר ברוב זמן השיטוט שלו ברחבי רשת האינטרנט. מדובר בדרך היעילה והנוחה ביותר לפרסום ואם מדברים על תקציב אז גם הוא נמוך משמעותית.

לגרום להם להגיע
כל פרסום לרבות פרסום ברוסית מוביל למטרה סופית של הנעת לקוח לרכישה סופית. על כן ישנו הצורך לספק מידע רב עבור מה שאנחנו מעוניינים למכור. פרסום ברוסית עדיף שיהיה במקומות בהן נוהגים לבקר וכמובן בשפתם. תמצאו פרסום בהרבה מאוד רשתות חברתיות ובהן אלו הפונות לציבור הרוסי ומדברות בשפתם. בכל מקרה פרסום ברוסית יכול להיות בכל מדיה אותה אנו מכירים. באזורים בהן קיים ריכוז גבוהה של הציבור הרוסי ניתן לתלות מודעות בשפה ובערוצי הטלוויזיה הייעודיים לפרסם תשדירים.