פרסום הוא שם קוד לכל דבר אשר עושה חסד עם מוצר או שירות כלשהו. מטרות הפרסום הן רבות ובעיקר נועדו על מנת לאפשר לעסקים רבים להגיע לקהלים רבים ולהביא לתודעה את המוצרים והשירות. ככלל העסקים הדורשים בפרסום טוב ויעיל גם עסקים קטנים מעוניינים בביצוע פרסום. פרסום לעסקים קטנים חייב להתבסס על מדיה או מספר מדיות, שצריכות להתאים ללקוח מבחינת תקציב ומבחינת מה שהוא מעוניין לפרסם. אנחנו בפרסום מרינה מומחים בפרסום לעסקים קטנים ואף מציעים שירות הכולל ייעוץ וליווי לאורך כל הדרך.

 

דואגים לעסק שלך

מאז ומתמיד שמנו לעצמנו כמטרת על לקדם עסקים רבים באמצעות פרסום. הקידום נעשה במקצועיות על ידי צוות שלם המתמחה במציאת פתרונות ללקוחות. קמפיין פרסומי של לקוח אחד לא בהכרח יתאים לאחר ולכן ישנו הצורך בייעוץ והכוונה. כל לקוח המעוניין בקמפיין פרסומי דרכנו עובר הליך מסודר המתחיל בהגדרה מפורשת של מטרות ושאיפות לביצוען. לאחר מכן שלב התכנון נכנס להילוך גבוה ומפעיל את מרבית המוחות במשרד. רעיון טוב הוא כזה שיכול לתפוס אותנו בכל זמן ולכן יש לבצע חשיבה עמוקה בכדי להגיע לתוצאה המדויקת.

 

הצלחה רבת שנים

פרסום לעסקים קטנים נועד לקדם אותם בדרך הטובה והיעילה. עסק קטן בדרך כלל בנוי על מקום קטן וכמות עובדים מעטה, לכן הוא זקוק גם לפרסום בהיקף מצומצם יותר מאשר עסק גדול. בדרך כלל המדיות היעילות יותר הן רשת האינטרנט ומודעות קטנות, כאשר לקמפיין בטלוויזיה וברדיו תהיה השפעה נמוכה ברמה המידית ולכן לא יהיו כדאיות. השאיפה היא לגרום להגדלת רווחיות ברמה המידית ככל שניתן ופחות להתעסק בשיפור תדמית. אנחנו בפרסום מרינה נתאים ללקוח את חבילת הפרסום המותאמת במיוחד עבורו ונדאג כי יקבל את השירות הטוב והמקצועי. כמומחים להגדלת רווחיות של עסקים רבים, נדאג למיצוי כל מוצר שתרצה לפרסם מבחינת כמות המכירות שלו.

 

אנו בפרסום מרינה דואגים לריצוי של כל לקוח ועוברים אתו תהליך שלם, הכולל ייעוץ והכוונה מקצועית, הפקת הקמפיין ולאחר מכן בדיקת נתונים סטטיסטיים ומשוב שיעזור ללמוד טוב יותר ולהשתפר בעתיד.