את מקומות הבילוי של העולים אלינו מרוסיה תזכו להכיר אולי כמה פעמים בשנה. מה שאצלנו נחשב כאירוע מיוחד הפך כמנהג קבוע אצל הציבור הרוסי. באשר לעסקים ניתן למנות כמובן שלל מסעדות יוקרה המציעות אוכל טוב ואיכות בילוי מקסימלית. המנטליות הרוסית טוענת לכדי מיצוי כל טובות ההנאה האפשריים. המסעדה אותה אתם מציעים כבילוי לאותו ציבור רוסי חייבת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים, שאינם תלויי מחיר. אין פשרות לגבי ההנאה ויש רצון מצד הלקוח כל סכום של כסף שיידרש.

להכריז שאתם כאן
אם אתם נמנים כחלק ממערך מסעדות המציעות אוכל טוב ואווירה יוצאת דופן, בוודאי יצא לכם להכיר את הציבור הרוסי. כחובב תרבות ואוכל טוב הוא מעתיק את מקום הבילוי שלו פעם אחר פעם למסעדות האיכותיות ביותר. מגבלת התקציב כלל לא קיימת במקרה הזה, כך שניתן להציע איכות ללא שום פשרות . אם טרם ביקר אצלכם נתח אוכלוסייה זה אתם ודאי זקוקים לקצת חשיפה, שתתבצע באמצעות פרסום.

השפה משחקת תפקיד
פרסום מסעדות ברוסית ראוי שיתבצע בשפה הרוסית ויפנה לקהל ספציפי. את המדיות בהן ניתן וכדאי לפרסם רצוי לבחור בקפידה על מנת שלא לפספס את הקהל אליו אנו פונים. כאמור, הציבור הרוסי מקוטלג כמי שיהיה מוכן להשקיע סכומי כסף גם אם גבוהים בעבור הבילוי במסעדות שמלווה באוכל טוב.

המשכיות היא שם המשחק
המטרה בפרסום למגזר הרוסי היא לגרום לציבור להגיע שוב ושוב למסעדה אותה אתם מנהלים. הגירוי הראשוני מספיק בדרך כלל בשביל להביא קהל ראשוני, אך על משימת שימורו מופקדת המסעדה עצמה. כל מסעדה המכבדת את עצמה תרצה ליהנות מנתח האוכלוסייה הנהדר הזה ולהציע עבורו את השירות הטוב ביותר שאפשר לתת.

לא בכל מדיה
הציבור הרוסי חובב קריאה וגלישה ברחבי האינטרנט. עיקר פועלו הוא באמצעות מנועי חיפוש ורשתות חברתיות בשפה הרוסית. הדרך היעילה לפרסום מסעדות ברוסית הוא באמצעות חדירה לפורומים ובלוגים בנושאי אוכל ותרבות. בדרך זו ניתן להגיע אל נתח האוכלוסייה הספציפי בקלות יחסית ולהבטיח לעצמנו שהגענו למקום שהכי נכון לפרסם בו.