כחלק בלתי נפרד מפלטפורמות הפרסום הרחבות שמקיפות את חיינו כבר שנים ארוכות, נמצאת אופציית הפרסום ב360 מעלות. הרעיון הוא שילוב טוב בין המדיות השונות, בדרך מיוחדת במינה שעושה חסד עם המוצר. רוב העוסקים בתחום רואים בשיטת פרסום זו את הדרך הטובה ביותר לפרסום מודרני. אנו בפרסום מרינה דואגים לעשות שימוש באמצעי פרסום זה, מתוך האמונה כי מוביל לפריצת דרך בתחום.

 

חשוב להתחדש כל הזמן

עולם הפרסום זקוק לדלק על מנת להתניע תהליכים. אנו נחשפים במשך שנים למדיות פרסום רבות, אשר לא כולן תמיד נוגעות בנו. הפרסום המודרני מנסה לשנות את התפיסה הזו ולהוביל לכדי מצב בו כל מדיה מקושרת אחת לשנייה בפלטפורמה של 360 מעלות. במקרה שבו אנו צופים במודעת פרסום של מוצר כלשהו, לא נעשה בדרך כלל כלום מלבד פעולת הצפייה שלעיתים תגרור אותנו לרכוש אותו ולהיות מודעים לקיומו. בפרסום 360 המוגדר גם פרסום רב כיווני, המודעה זו מפנה לפלטפורמה אחרת כמו אתר אינטרנט או אפליקציה, שהיא מפנה לעמוד פייסבוק. כל מדיה יכולה להתקיים בזכות עצמה אך המעבר ביניהם הוא קריטי לקבלת התמונה הכוללת.

 

פתרון טוב לעסקים

על מנת להוביל שוק בהקשר של מוצר ספציפי, ישנו הצורך להיות מעודכנים בכל מה שקשור לטכנולוגיה. עד חדירתם של הסמרטפונים אל חיינו הפרסום בוצע בעיקר באמצעות מודעות, סרטוני טלוויזיה ורדיו. לאתרי האינטרנט היה מקום אבל בהיקף קטן יחסית. כיום אנו עדים לראות הרבה מאוד שימוש באפליקציות ובפייסבוק למטרות שיווקיות ולעיתים יש מוצרים שמוצגים תחילה רק שם.

הפתרון הסופי שהוא ההגעה אל הלקוח ניתן להשגה במגוון דרכים, שאת כולן מאפיין אפיק הפרסום המיוחד שנוצר למטרה זו. כצרכנים אנו לומדים להכיר את כל הטריקים הפרסומיים במהלך השנים, אך מבחינה פסיכולוגית הם חודרים אלינו ומאפשרים לעשות בנו כרצונם. פרסום 360 הוא פתרון טוב לעסקים אשר מעוניינים למנף מוצר ספציפי ולגרום לצרכנים להיות מעורבים יותר בפעילות שיווקית מתוחכמת. בדרך זו ניתן יהיה לגרום לרבים לפרסם על קיר הפייסבוק שלהם תמונות הקשורות למוצר, או להוביל לרכישת כמות גבוהה בעקבות מבצע נושא פרסים.

 

 

360