רוסים הם אותם אלו המגיעים אלינו ממדינה זרה ומוטמעים בתוכנו כבר מספר שנים רב. קידום מכירות במגזר הרוסי קיים כבר שנים. הוא מאפשר לנו להגיע אל לב הציבור הספציפי ולהציע לו מגוון רחב של מוצרים ושירותים, שקולעים לטעמו ותחומי העניין המייחדים אותו. לא כל אחד יכול לבצע קידום מכירות במגזר הרוסי ולכן ישנו הצורך להכיר את הציבור באופן מוחלט. אנו מקדמים מכירות במגזר הרוסי בדרך פעולה ייחודית על ידי הבנת הצרכים של הלקוחות המיוחדים.

 

מבינים אותם מבית

המשרד שלנו מתמחה בעבודה עם הציבור המיוחד אשר מביא עמו פוטנציאל רב לשוק הישראלי. אנו מבינים אותם כי גדלנו באותה צורה ואנחנו מתקשרים באותה הדרך. את ההכרה הגדולה לציבור הרוסי אנחנו עושים כאשר אנחנו מעסיקים עובדים דוברי רוסית מבטן ומבטיחים ללקוחות את כל הנחוץ עבורם. למען הצלחתו של כל פרויקט פרסומי הפונה לקהל רוסי אנחנו מביאים את עצמנו לכדי מיצוי יכולות מקסימליים. הרצון לעניין את הקהל הרוסי בתחומים המעניינים אותו, גורר אחריו את הצורך להפעיל את כל הגורמים למען קידום מכירות במגזר הזה. הבנת השפה וההכרה כי ההגעה אל לב הציבור המיוחד כרוכה בהרבה מאוד מחשבה פותחת את האפשרויות לשיתופי פעולה יוצאי דופן.

 

דרך נוחה להשתלב

הציבור הרוסי מאופיין כצרכן טוב, המעוניין להשקיע סכומי כסף רבים למען רכישה של דברים שהוא אוהב ומאמין בהם. כשוחר תרבות וחיי נהנתנות רבים ניתן להציע לו מגוון שלם של מוצרים ושירותים שאינם מוגבלים מבחינת תקציב. באמצעות יצירת שיתוף פעולה עם החברות השונות ניתן לבצע אצלנו קידום מכירות במגזר הרוסי בדרך הטובה ביותר. רק אצלנו תוכלו למצוא את האנשים שמכירים את השוק המורכב בצורה שניתן לשווק עבורו ושיתוף פעולה יסייע רבות לקידום מכירות לציבור זה.

 

להצליח להגיע לתוצאות

על מנת להביא את התוצאות הנחוצות מהציבור הזה, יש את הצורך הרב לקדם מכירות עבורו בדרך שתעניין אותו ותניע אותו לרכישה סופית. טובי המוחות כבר עובדים אצלנו על יעדים חדשים להנעת הציבור הרוסי, שאותו אנו חיים מיום ליום.