המגזר הרוסי הולך ותוקע יתד יציב בין אוכלוסיית ארצנו. על כן זה אינו מהלך מפתיע שיתבצע קידום מכירות במיוחד לסוג אוכלוסייה זה. קידום מכירות במגזר הרוסי חייב יהיה להתאים לצרכים הספציפיים שלהם ולקלוע לטעמם המיוחד השונה מאוד ממה שהכרנו עד היום. על מנת לקדם את המכירות בצורה הטובה ביותר רצוי גם להעסיק עובדים ממוצא רוסי שיתחברו יותר לתחומי העניין וידעו מה להציע לבני ארצם.

פוטנציאל מכירות גבוה
אחד מהיתרונות הבולטים ביותר של המגזר הרוסי הוא הצורך במוצרי איכות שיענו על צרכיהם. כוח הקניה הוא איכותי ומדובר בציבור אשר מוכן להשקיע כספים רבים במוצרים המעניינים אותו, כמו גם לשמוע אודות המלצות בפורומים השונים. עקב היותו של הציבור הרוסי אוהב תרבות וקריאה, ישנה אפשרות טובה לקדם באמצעות מקומות המספקים את זה כגון פורומים ואתרים בשפה הרוסית.

בדרך הנוחה ביותר
קידום מכירות במגזר הרוסי כחלק מקידום מכירות בכלל הוא החלק המסובך ביותר בכל הנוגע להליך המכירה. הצורך להגיע ליעד הסופי מתבצע סביב השעון במספר נקודות וחייבים להיות חדים מאוד על מנת לעמוד במטרה. המגזר הרוסי מתעניין בנושאים ספציפיים הנוגעים למופעי תרבות, אופנה ומזון שלפי בלוגים העונים על נושאים אלו ניתן למצוא בוודאות את קהל היעד אותו אנו מחפשים. אם אתם מחפשים קידום מכירות הגעתם למקום הנכון. כפי שציינו לא מעט הציבור אינו מתפשר על איכות ומוכן להשקיע סכומים גבוהים במידה וקולעים לטעמו, דבר שמאפשר לנו להציע לו שירותים ומוצרים ללא הגבלת תקציב כלשהי.

השקעה לזמן ארוך
הציבור הרוסי יודע להעריך איכות ולהיות שבוי למוצרים אותם הוא מצא כטובים ואיכותיים עבורו. כאשר אנו פונים למספר אזורים בהם נמצאים רוסים ישנו הדרך להניע אותם על ידי הצגת תועלות על השירות או המוצר אותו מעוניינים למכור. סביר כי יהיה הצורך בהצגת דוגמיות במידה וישנו מוצר שאינו מוכר בשוק או אינו ידוע לציבור זה. במידה ומדובר בשרות עלינו להסביר את היתרונות הבולטים שלו על פני מתחרים בשוק או להוכיח בדרכים שונות כיצד זה יכול להטיב. אמנם אוכלוסיית הרוסים בישראל עדיין לא מתקרבת למספר הישראלים החיים בה, אך היא מתעצמת במהירות ומקיפה אותנו בכל מקום, לכן יש להתייחס אליה ברגישות המרבית ובפרטנות בכל הנוגע לרצון שלנו לקדם מכירות.