שברולט

חברת שברולט היא מהוותיקות שבתחום הרכב ומי שמציעה כיום ללקוחות רכבים עממיים למשפחות ולצעירים. הוותיקה ברכבים שינתה את פניה בשנים האחרונות כאשר פנתה מקהל כבד יותר אל כלל העם. במהלך השנים ביקשה שברולט להשתלב חזק בתחום הרכבים שכל בית שני חייב לעצמו ופתחה במסעות פרסום ויחסי ציבור המיועדים לקהל מגוון.  אנו ביצענו קמפיין בשפה הרוסית לחברה והצלחנו למצב אותה להיות אחת מהשמות הגדולים בתחום הרכב, לפחות בכל הקשור לציבור הרוסי.

 

שינתה את פניה

הקמפיין שעשינו עבור חברת שברולט כלל בין השאר תשדירי רדיו ברוסית, כמו גם מודעות פרינט צבעוניות. את התשדירים בדרך כלל מעבירים לרדיו המשדר בשפה הרוסית ומובטח לנו כאן הרבה מאוד כוח שנועד להסברה. ההסברה הינה מיוחדת במינה ומאפשרת גם למי שלא מבין במכוניות להתרשם ולדעת אודות המותג. השם שברולט היה מוכר בעיני רבים כמותג יוקרתי ואכן מחירו ומקום היווצרותו היו יקרים. בשנים האחרונות שינתה החברה את פניה, כאשר החליטה לזנוח את ארצות הברית ארץ מוצאה ולעבור לייצור באירופה. כמו כן גם נוספו לה דגמים זולים יותר שנועדו לקהל צעיר וסופחו מהחברה הקוריאנית דייהו אותה רכשו בתחילת שנות ה2000.

 

חשוב להחדיר את המותג

מותג חזק לא מתאפיין בהכרח בעליונות כלפי אחרים ולעיתים אין לו כל ערך מוסף על פניהם. שיווק טוב היא הדרך הטובה לשדר את היתרונות שיש במוצר ולמזער חסרונות. אנו מודעים כבר שנים לעלייתם ונפילתם של מותגים רבים שעד היום מתנדנדים בליבם של הצרכנים. בשביל לגרום לכך שאנו לא נצטרך להפסיד לקוחות קיימת האופציה להגיע למגוון קהלים. דוגמה טובה ביותר היא ההגעה לציבור הרוסי, אשר שיווק טוב יהיה התאמה מדויקת לרצונותיו וצרכיו.  הצרכן הרוסי מאופיין כאדם נהנתן שלא יתפשר על איכות בכל דבר שירכוש, לכן הצגת תועלות היא חשובה במקרה הזה. החדרת מותג שברולט לצרכנים רוסים בוצע באופן מלא על ידינו בתשדירי הרדיו. לרדיו יש תפקיד חשוב בכל הנוגע לפרסום למרות החיסרון של היעדר צפייה במוצר. לפרינט יש את היתרון של הצפייה בעין והסברים הכתובים הם פחות חשובים. בסופו של עניין אנו מקבלים את הדרך היצירתית לספק לנו הסברים והיא שתוביל אותנו אל רכישה עתידית.