בורה בורהמסעדות על המים קיימות כבר הרבה שנים ומציעות ארוחה טובה עם אווירה משגעת ובלתי מתפשרת, עבור כל אחד שחפץ בכך. עם זאת, לא נצפו הרבה מאוד מסעדות המשלבות בריכה באווירה של כפר נופש. בורה בורה שממוקמת בבת ים היא אחת כזו המתיימרת להעניק ללקוח את כל הדרוש בכדי לקיים אירוע יוצא דופן. בריכה באיכות גבוהה ובגודל אולימפי, מדשאות רבות וכסאות נוחים ההופכים את המקום למעין כפר נופש יוצא מגדר הרגיל.  בפרסום מרינה הרמנו את הכפפה ויצרנו קמפיין המיועד למנף את המסעדה האיכותית הזו.

 

להעלות את המודעות של המקום

מטרת כל פרסום היא לגרום למקום כלשהו להיות מוכר עוד יותר בקרב הציבור הרחב. הקמפיין הפרסומי אשר ערכנו לבורה בורה עושה חסד עם המקום האיכותי. כחלק ממסע הפרסום גייסנו את מיטב הכישרונות שלנו וביחד יצרנו עלון פרסומי ממצה, שמתאר את המקום. אנו מעוניינים להעצים את יכולות המקום ולכן מסע פרסום שיכלול את היתרונות שלו על פני מקומות אחרים הוא חשוב מעין כמוהו. אם אתם מעוניינים במקום איכותי אשר משמש גם לאירועים בסגנון אחר ומיוחד, נמצא עבורכם המקום הנכון ביותר.

 

בשביל להעצים את היתרונות

היתרונות הרבים אשר מאפיינים את בורה בורה הם רבים ומייחדים אותו מכל השאר. מלבד אוכל טוב תוכלו למצוא במקום גם אווירה מיוחדת במינה הכוללת בריכה, מדשאות וכסאות נוחים.  המקום מיועד לכל אירוע וניתן לעשות בו שימוש בכל שעה ביום אותה תבחרו. הקמפיין אותו יצרנו נועד במטרה להעצים את היתרונות ולהוביל תפיסה שונה בכל הנוגע לאירועים. אז אם אתם מחפשים מקום מיוחד באמת ואם אתם רוצים שכל אחד יזכור את האירוע שלכם, אתם במקום הנכון.

 

רצוי ללמוד מהמומחים

מומחים אשר פועלים בתחום הפרסום בוודאי כבר זכו לבצע קמפיין פרסומי עבור גורמים רבים בתחום האירועים. לבורה בורה הותאמו נותני שירות רלוונטיים, אשר העניקו את הפתרון הפרסומי הטוב ביותר שאפשר לבקש. בסופו של עניין התוצרת הייתה פרסומת אשר בוצעה במספר מדיות, שביניהם גם את המודעה הפרסומית האיכותית שמרכזת את כל השירותים שהמקום מציע.