סמינר הקיבוציםמוסדות לימוד הם אלו שבמשך שנים עוזרים לנו להצליח להשתלב בתחומי תעסוקה הרבים. כזהו סמינר הקיבוצים אשר פונה לקהל במטרה אחת ברורה, להציע תחומים פרקטיים ללימוד. מקצועות אשר נלמדים במוסד הלימודים הספציפי, משמשים את הבוגרים לכל אורך חייהם. מקומות התעסוקה הם רבים ומגוונים ביותר, אשר נותנים את ההבטחה התעסוקתית עבור כל מי שחפץ בתחומים הללו. אנחנו בפרסום מקינה זיהינו את הפוטנציאל הגלום במקום והחלטתנו לפרס מודעה, הקוראת לציבור הרוסי לשמוע ולהכיר קצת יותר את המקום.

 

מאוד משתלם להחליט

סמינר הקיבוצים הינו מוסד לימודים המאפשר להגשים את החלומות של כל אחד מאתנו. ככזה המאפשר זאת, מציע מגוון רחב של תחומים איכותיים אשר נוגעים להרבה מאוד אנשים. אנו בפרסום מרינה ערכנו לסמינר הקיבוצים קמפיין רחב, המתאר את הסיבות שבגללן כדאי יהיה ללמוד במוסד זה. במסגרת הלימוד בסמינר ניתנת הכשרה לאנשי חינוך, הוראה וטיפול, בעלי גישה הומניסטית ואחריות חברתית סביבתית. הנושאים הללו יהוו בסופו של דבר כמקצוע תעסוקתי וישרת את הסטודנט יותר מכל תואר שילמד. לכן, מן הראוי שכל אחד יכיר את האפשרויות הרבות אשר עומדות בפניו, בטרם יקבע מסלול לימוד כלשהו.

 

מסר ברור אחד

הקמפיין שם לו כמטרה להביא לידיעת הציבור הרוסי, כי ישנו מקום המסוגל לשרת סטודנטים בדרך איכותית יותר ממה שהורגלו אליו. סמינר הקיבוצים הוא מרכז אקדמי שמוכר לרבים אשר מעוניינים לעסוק בתחומים אשר מסייעים לזולת במידה ניכרת. המתכון להצלחה מונח כעת על כף ידם של רבים ואילו המסר הברור הוא שעם הרצון והמוטיבציה אכן הדבר יוכל להתרחש. קמפיין סמינר הקיבוצים אשר בוצע על ידי הרבה מאוד מוחות מבריקים, פונה למטרה לדאוג להגדלת האפשרויות של כל סטודנט המעוניין לפתח את יכולותיו מעבר ללמידת עוד תואר סטנדרטי.

 

אפשרויות רבות עומדות
לסטודנטים המתחילים מסלול לימודים אין כל כך מידע על העתיד בסיומם. רצוי להכיר גם אפשרויות לימוד נוספות שיכולות לסייע רבות וצבוע את העתיד בוורוד יותר. קמפיין סמינר הקיבוצים אכן משרת מטרה זו, כאשר מאפשר מידע רחב אודות היתרונות שבלימוד במוסד איכותי זה.