אתם מוזמנים להכיר את הרשת החברתית הרוסית אודנוקלסניקי, המפורסמת ביותר בעולם. עם 30 מליון משתמשים ברחבי העולם אין מקום לספקות. הרשת החברתית שכבר עשתה היסטוריה היא הדרך הטובה ביותר לחזק קשרים חברתיים ולהתעדכן בכל מה שחם. בדומה לרשתות חברתיות אחרות גם כאן ישנם מסרים שיווקיים שניתן להשתיל על מנת להגיע לכמות קהל רב ובחתך לפי תחומי עניין.

מגיעים לכולם במהירות
מטרת הרשתות החברתיות היא להגיע לכולם כל הזמן ובאופן מידי, מכל מקום בעולם ניתן לתקשר באמצעותם ולהיחשף למסרים הרבים שמושתלים שם. ברשת חברתית בה חברים מספר רב כל כך של משתמשים ניתן להגיע לכל אחד מכל מקום בעולם. אין כמעט סיכוי שבפרסום ברשת חברתית דוגמת אודנוקלסניקי לא תתקבל חשיפה מול קהל רלוונטי. קהל המגזר הרוסי מתאפיין ככוח צרכני טוב ואיכותי, שעם השקעה נכונה בחומרים שיווקיים ניתן יהיה להפיק ממנו הרבה מאוד תגמולים כספיים. כמובן שיהיה צורך להתמקד בתחומי העניין המייחדים אותו ולהיות קשובים לצרכיו, כך שצפוי עבודת מחקר לא קטנה שדורשת השקעה רבה.

תוקף אותו במהירות
אם אנחנו מדברים על משתמשים בכל העולם, רצוי להקדים ולומר שרשת חברתית אודנוקלסניקי מונה כ200 אלף משתמשים ישראלים דוברי השפה. הנתון מכובד מאוד בייחוד שמדובר ברשת המבוססת על השפה הרוסית. הפניה כאמור היא לכל העולם והרשת לא נופלת מכל רשת חברתית נפוצה שהיא. את התכנים השיווקיים ניתן להציף במספר מקומות ייעודיים ובולטים לעין, שיגרו את הקהל להיכנס ויספקו לי את המידע שהוא צריך בהתחלה. המידע ברשתות החברתיות תוקף אותנו במהירות הבזק ומתרגם בסופו של עניין את ההשקעה לכסף גדול. זה לא סתם שהרבה מאוד בעלי עסקים עוברים לפרסם ברשתות החברתיות ואכן מדובר בסוג של השתלטות הטכנולוגיה על חיינו.

חלק מהעולם הגדול
פרסום ברשת החברתית הגדולה הוא בגדר כניסה למגרש המשחקים של הגדולים. אין כמעט בית עסק שלא ירצה חשיפה אל מיליוני אנשים, שביניהן כמובן גם קהל רלוונטי לרכישה של המוצר או השרות שנציע. כחלק בלתי נפרד מהביצה הבינלאומית והקהילה דוברת רוסית יש דרישה לנושאים ספציפיים עליהם יצטרך להיות פרסום ברשת המיוחדת הזו.